Rajd rowerowy w ramach akcji Rowerowa Stolica Polski - Aktywne Miasta 2026
II Liceum Ogólnokształcące już kolejny rok bierze udział w akcji Rowerowa Stolica Polski - Aktywne Miasta. 18 czerwca 2026 roku w ramach Aktywnych Miast zorganizowany został rajd rowerowy, w którym udział brało 26 osób. Młodzież wraz z opiekunami: Norbertem Wysockim organizatorem rajdu, Joanną Kitą, Adamem Kotem, Tomaszem Turowskim, Elżbietą Rybacką oraz Łukaszem Łukiewiczem pokonała ponad 40 km odcinek podziwiając uroki naszego miasta i rejonu. Trasa biegła przez miejscowości Kamień, Natalin, Strupin Mały, Krzywice oraz Zalew Żółtańce. W sumie młodzież wraz z opiekunami łącznie przejechała ponad 1000 kilometrów! Jak widać pogoda dopisała i dobry humor nie opuszczał uczestników. Dziękujemy uczestnikom rajdu i zapraszamy za rok!







Komentarze
Prześlij komentarz