Dzień Olimpijczyka 2022


 

02.06.2022r. odbył się uroczysty Dzień Olimpijczyka poświęcony podsumowaniu osiągnięć sportowych II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie. Podczas uroczystości wyróżniono najlepszych sportowców za godne reprezentowanie naszej szkoły we wszystkich zawodach sportowych według Kalendarza Szkolnego Związku Sportowego na rok szkolny 2021/2022. Wszystkim sportowcom wręczono pamiątkowe dyplomy a wyróżnionym osobom puchary, które ufundowała Rada Rodziców przy II LO w Chełmie.

 Lista osób wyróżnionych:

  1. Makara Izabela 3a
  2. Pilipczuk Amelia 3a
  3. Jasińska Kinga 3d
  4. Krawczyk Iga 3b
  5. Gawęda Kinga 2a
  6. Zalewska Aleksandra 2e
  7. Fornal Martyna 3b
  8. Bochen Zuzanna 2b
  9. Zawadzka Patrycja 2d
  10. Wituch Magda 3b
  11. Kunka Pola 2c
  12. Rak Julia 1c
  13. Stręk Julia 2d
  14. Tabiszewska Katarzyna 2b
  15. Wieczorek Oliwia 2e
  16. Mil Julia 3d
  17. Kubik Wiktoria 3e
  18. Siczek Amelia 3d
  19. Czapka Julia 1e
  20. Wójcik Natalia 1b
  21. Babińska Julia 1b
  22. Żuk Julia 1a
  23. Rafalska Angelika 2b
  24. Lipska Oliwia 3b
  25. Matejuk Monika 3b
  26. Tomasik Aleksandra 3c
  27. Koczkodaj Aleksandra 1b
  28. Kowalczuk Nikola 1c
  29. Sadowska Zuzanna 3e
  30. Grela Dominika 3c
  31. Mrozowska Katarzyna 3c
  32. Nowaczek Julia 1c
  33. Sadowska Aleksandra 1c
  34. Weremczuk Julia 1a
  35. Wlazło Kaja 3e
  36. Tomaszewska Jaśmina 1d
  37. Lewandowska Martyna 1d
  38. Urbańczyk Katarzyna 1a
  39. Wnętrzak Nikola 2d
  40. Chwyć Dominika 3e
  41. Bielecka Kornelia 1b
  42. Kurzępa Aleksandra 1c
  43. Puch Weronika 1c
  44. Oleszczuk Aleksandra 1b
  45. Dudziak Zofia 1b
  46. Becz Dominik 3b
  47. Bonat Brajan 2b
  48. Fornal Michał 1d
  49. Lewczuk Michał 3a
  50. Polański Filip 3a
  51. Przybylski Oskar 3b
  52. Skorupa Damian 2b
  53. Słotwinski Karol 3a
  54. Tomaszewski Filip 3a
  55. Sałata Jan 3a
  56. Potocki Hubert 1b
  57. Kiciak Michał 3a
  58. Wancerz Bartosz 2b
  59. Huszcz Szymon 2a
  60. Kawecki Przemek 2a
  61. Koniuszewski Mateusz 3a
  62. Buda Piotr 3a
  63. Zalewski Kamil 3a
  64. Domań Wojciech 2a
  65. Buza Kacper 2b
  66. Czechowski Igor 3d
  67. Kowalczuk Michał 2b
  68. Kulik Karol 1b
  69. Puczkowski Sylwester 2b
  70. Brudnowski Błażej 3a
  71. Kowalski Jakub 2a
  72. Romanowski Hubert 2d
  73. Smętkowski Jakub 2a
  74. Wawruszak Adrian 2a
  75. Gruszka Dawid 1a
  76. Gruszka Szymon 1a
  77. Kamiński Bartosz 3b
  78. Kosz Sylwester 1b
  79. Makara Hubert 3a
  80. Koszelny Michał 3a
  81. Suchoń Piotr 2a
  82. Drewienkowski Maciej 3a
  83. Jasielski Jakub 3e
  84. Tarnowski Jakub 3b
  85. Brotko Damian 2e
  86. Gosiąr Tomasz 2a
  87. Krzywanowski Jakub kl. Ib
  88. Judczyc Bartosz kl. Id
  89. Lutkowski Szymon kl. IId

 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2021/22

Dziewczyny i chłopcy naszej szkoły biorą czynny udział we wszystkich zawodach sportowych organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy.

Nasze osiągnięcie sportowe za rok szkolny 2019/2020 to uzyskanie 19 miejsca na 91 sklasyfikowanych szkół średnich w województwie lubelskim.

Od lat zajmujemy czołowe miejsce w mieście w rywalizacji sportowej.

Osiągnięcia sportowe w tym roku szkolnym nie odbiegają od osiągnięć w latach ubiegłych.

LIGA LEKKOATLETYCZNA

W tej kategorii:  w zawodach rejonowych dziewczęta i chłopcy zajęli III miejsce w mieście.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Dziewczęta zajęły II miejsce w rejonie i IX miejsce w województwie, chłopcy zaś zajęli  III m-ce w rejonie i X miejsce w województwie.

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W tej konkurencji dziewczęta i chłopcy zajęli III miejsce w rejonie.

PŁYWANIE

W pływaniu sztafetowym 6x25m stylem dowolnym dziewczęta zajęły II miejsce w mieście i III w rejonie, a chłopcy II m-ce w mieście i V miejsce w rejonie.

Indywidualnie w pływaniu:

W stylu grzbietowym: Bielecka Kornelia zajęła I miejsce w mieście i rejonie oraz  VIII miejsce w województwie.

TENIS STOŁOWY

Drużyna dziewcząt zajęła I miejsce w mieście i w rejonie oraz VII m-ce w województwie. Chłopcy zajęli III miejsce w mieście.

KOSZYKÓWKA

Dziewczęta zajęły I miejsce w mieście i II miejsce w rejonie. Chłopcy zaś II miejsce w mieście i w rejonie.

PIŁKA SIATKOWA

Dziewczęta zajęły II miejsce w mieście, a chłopcy III miejsce w zawodach miejskich.

PIŁKA RĘCZNA

Drużyna dziewcząt i chłopców zajęła  III miejsce w mieście.

PIŁKA NOŻNA

Dziewczęta zajęły I miejsce w zawodach miejskich i III miejsce w rejonie, a chłopcy III miejsce w mieście.

TRÓJKI KOSZYKARSKIE

Dziewczęta i chłopcy zajęli II miejsce w mieście i rejonie.

BADMINTON

Dziewczęta zajęły I miejsce w mieście i w rejonie oraz II miejsce w zawodach wojewódzkich. Chłopcy zaś IV miejsce w mieście:

SZACHY

Reprezentacja szkoły zajęła II miejsce w mieście.

UNIHOKEJ

Dziewczęta wywalczyły I miejsce w mieście i województwie, chłopcy zaś II miejsce w mieście oraz IV miejsce w województwie.

SIATKÓWKA PLAŻOWA

Drużyna dziewcząt zajęła I miejsce w mieście oraz II miejsce w rejonie, a chłopcy III miejsce w mieście.

 

















































































































Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych