REJONOWA I WOJEWÓDZKA LICEALIADA W BADMINTONIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 2018

W zakończonych 7 listopada 2018 roku półfinałach Wojewódzkiej Licealiady w Badmintonie w Ludwinie reprezentacja naszej szkoły w składzie Szymon Wydra z kl. II b i Adrian Steć z kl. II b zdobyła złoty natomiast dziewczęta w składzie Paulina Bielak z kl. I e oraz Julia Gajewska z kl. II c wywalczyły srebrny medal.
30 listopada w Zamościu odbył się finał Wojewódzkiej Licealiady w Badmintonie. Nasza szkoła wywalczyła IV miejsce w kategorii chłopców oraz VII miejsce w kategorii dziewcząt. Opiekunem reprezentacji był Norbert Wysocki nauczyciel wychowania fizycznego.